Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Про організацію освітнього процесу з інклюзивним навчанням у 2023-2024 н.р.

Дата: 7 вересня 2023 о 17:07, Оновлено 7 вересня 2023 о 17:12
Автор: Солтис А. Я.

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Рава-Руський ліцей»

Рава-Руської міської ради Львівського району Львівської області

НАКАЗ

01.09.2023                                                                                                                     №_____

Про організацію освітнього процесу в ліцеї

з інклюзивним навчанням у 2023-2024 н.р.

За погодженням відділу освіти та на підставі висновку (додатку до висновку) Рава-Руського ІРЦ, заяви одного з батьків, або особи, які їх замінюють, з метою реалізації права дітей з особливими освітніми потребами (далі – ООП) на освіту, їх соціалізацію та інтеграцію у суспільство

НАКАЗУЮ:

1. Створити належні умови для інклюзивного навчання дітей з ООП на 2023-2024 н.р., а саме:
  • Просянюк Артем у 1-А класі;
  • Федюра Артем у 1-А класі;
  • Циганков Степан у 2-А класі;
  • Гуля Володимира у 3-В класі
  • Сирота Софія у 4-В класі
  • Борисін Роман у 5-Б класі
  • Кіщака Володимира у 7-Б класі
  • Івануси Павла у 7-Б класі
  • Старчака Євгена у 8-Б класі
  • Плюти Назара у 9-А класі
  1. Команді психолого-педагогічного супроводу до 27.09.2023 спільно скласти індивідуальну програму розвитку дитини  та сприяти її виконанню упродовж навчального року.
  2. Заступникові директора  Ірині БАЛОН  :
    1. Узяти під контроль:
  • Організацію навчання учнів з ООП у класах з інклюзивним навчанням;
  • Проведення корекційно-розвиткових занять відповідними фахівцями;
  • Здійснення аналізу результативності освітнього процесу в класі з інклюзивним навчанням та рівня навчальних досягнень учня з ООП.
    1. Провести методичну нараду з  педагогами (вчителями-предметниками), які викладають в  класі з інклюзивним навчанням, з питань методики організації освітнього процесу.
    2. Створити умови для консультативної підтримки вчителів класу інклюзивного навчання, асистента вчителя зі спеціалістами.
    3.  Щомісяця при нараді директора інформувати директора про хід організації освітнього процесу у класі з інклюзивним навчанням.
  1. Класному керівникові класу з інклюзивним навчанням:
    1. Запобігати проявам негативного ставлення в учнівських колективах, дискримінації, вести цілеспрямовану роботу з учнівським колективом класу, спрямовану на виховання толерантності, добра, милосердя.
    2. Забезпечити постійну співпрацю з батьками дитини, яка має особливості психофізичного розвитку, їх інформування, педагогічну підтримку, залучення до організації навчально-виховного процесу в школі.
    3. Залучати дитину з ООП до позакласних і позашкільних заходів з урахуванням інтересів, нахилів, здібностей, побажань, індивідуальних особливостей навчально-пізнавальної діяльності та стану здоров’я.
  2. Вчителям-предметникам інклюзивного класу забезпечити особистісно зорієнтований підхід до організації освітнього процесу враховуючи ООП учня(ниці):
    1.  Планувати роботу на уроці з дитиною з ООП, підбирати адаптовані чи модифіковані завдання.
    2. Оцінювати навчальні потреби учня(ниці) з ООП, його сильні та слабкі сторони.
    3. Виконувати план уроку, спостерігати за процесом навчання учня(ниці) з ООП.
    4. Стежити за динамікою розвитку учня(ниці) з ООП;
    5. Слідкувати за виконанням ІПР, здійснювати моніторинг інклюзивного процесу в класі.
    6. Брати активну участь у засіданні команди психолого-педагогічного супроводу.
  3. Асистенту вчителя:
    1. Вести супровід під час навчання,  дитини з ООП.
    2. Здійснювати спостереження за учнем(ницею) з ООП.
    3. Брати активну участь у команді психолого-педагогічного супроводу.
    4. Адаптувати/модифікувати навчальний матеріал відповідно до індивідуальних можливостей учня(ниці), виготовляти потрібні наочні, технічні та інші  матеріали, стимулювати навчальну діяльність за допомогою візуалізації.
    5. Вести документацію: річний план роботи, портфоліо учня(ниці), журнал спостереження
    6. Інформувати психолого-педагогічну команду супроводу щодо динаміки розвитку учня(ниці) з ООП.

7. Практичному психологу Олі Буз:

7.1.  Вивчати стан адаптації учня(ниці) з ООП в класі з інклюзивним навчанням.

7.2. Надавати системну консультативну допомогу вчителям-предметникам, які вкладають в класі з інклюзивним навчанням, створення сприятливих умов для адаптації учнів, психологічно комфортного перебування в учнівському колективі.

7.3. Здійснювати психолого-педагогічний супровід, дітей та їх батьків.

8. Покласти відповідальність за збереження здоров’я учня з ООП  на вчителя асистента, класного керівника та вчителів–переметників інклюзивного класу.

9. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор                                      Андрій СОЛТИС

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.