Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Інклюзивна освіта

Дата: 24 серпня 2023 о 11:33
Автор: Солтис А. Я.

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Рава-Руський ліцей»

Рава-Руської міської ради Львівського району Львівської області

НАКАЗ

01.09.2022р.                                                                                                                       №_____

Про організацію освітнього процесу в школі

з інклюзивним навчанням у 2022-2023 н.р.

За погодженням відділу освіти та на підставі висновку (додатку до висновку) Рава-Руського ІРЦ, заяви одного з батьків, або особи, які їх замінюють, з метою реалізації права дітей з особливими освітніми потребам (далі – ООП) на освіту, їх соціалізацію та інтеграцію у суспільство

НАКАЗУЮ:

1. Створити належні умови для інклюзивного навчання дітей з ООП на 2022-2023н.р., а саме:
  • Лозового Андрія у 1-А класі;
  • Фанти Максима у 2-В класі
  • Гуля Володимира у 2-В класі
  • Домбровському Вадиму у 5-А класі
  • Кіщака Володимира у 6-Б класі
  • Івануси Павла у 6-Б класі
  • Старчака Євгена у 7-Б класі
  • Плюти Назара у 8-А класі
  • Гнідця Андрія у 9-Б класі
  • Чунис Андріани у 9-Б класі
  1. Команді психолого-педагогічного супроводу до 30.09.2022р. спільно скласти індивідуальну програму розвитку дитини  та сприяти її виконанню упродовж навчального року.
  2. Заступникові директора  Ірині Саламасі  :
    1. Узяти під контроль:
  • Організацію навчання учнів з ООП у класах з інклюзивним навчанням;
  • Проведення корекційно–розвиткових занять відповідними фахівцями;
  • Здійснення аналізу результативності освітнього процесу в класі з інклюзивним навчанням та рівня навчальних досягнень учня з ООП.
    1. Провести методичну нараду з  педагогами (вчителями–предметниками), які викладають в  класі з інклюзивним навчанням, з питань методики організації освітнього процесу.
    2. Створити умови для консультативної підтримки вчителів класу інклюзивного навчання, асистента вчителя з спеціалістами.
    3.  Щомісяця при нараді директора інформувати директора про хід організації освітнього процесу у класі з інклюзивним навчанням.
  1. Класному керівникові класу з інклюзивним навчанням:
    1. Запобігати проявам негативного ставлення в учнівських колективах, дискримінації, вести цілеспрямовану роботу з учнівським колективом класу, спрямовану на виховання толерантності, добра, милосердя.
    2. Забезпечити постійну співпрацю з батьками дитини, яка має особливості психофізичного розвитку, їх інформування, педагогічну підтримку, залучення до організації навчально- виховного процесу в школі.
    3. Залучати дитину з ООП до позакласних і позашкільних заходів з урахуванням інтересів, нахилів, здібностей, побажань, індивідуальних особливостей навчально- пізнавальної діяльності та стану здоров’я.
  2. Вчителям-предметникам інклюзивного класу забезпечити особистісно зорієнтований підхід до організації освітнього процесу враховуючи ООП учня(ниці):
    1.  Планувати роботу на уроці з дитиною з ООП, підбирати адаптовані чи модифіковані завдання.
    2. Оцінювати навчальні потреби учня(ниці) з ООП, його сильні та слабкі сторони.
    3. Виконувати план уроку, спостерігати за процесом навчання учня(ниці) з ООП.
    4. Стежити за динамікою розвитку учня(ниці) з ООП;
    5. Слідкувати за виконанням ІПР, здійснювати моніторинг інклюзивного процесу в класі.
    6. Брати активну участь у засіданні команди психолого- педагогічного супроводу.
  3. Асистенту вчителя:
    1. Вести супровід під час навчання,  дитини з ООП.
    2. Здійснювати спостереження за учнем(ницею) з ООП.
    3. Брати активну участь у команді психолого-педагогічного супроводу.
    4. Адаптувати/модифікувати навчальний матеріал відповідно до індивідуальних можливостей учня(ниці), виготовляти потрібні наочні, технічні та інші  матеріали, стимулювати навчальну діяльність за допомогою візуалізації.
    5. Вести документацію: річний план роботи, портфоліо учня(ниці), журнал спостереження
    6. Інформувати  психолого–педагогічну команду супроводу щодо динаміки розвитку учня(ниці) з ООП.

7. Практичному психологу Олі Буз:

7.1.  Вивчати стан адаптації учня(ниці) з ООП в класі з інклюзивним навчанням.

7.2. Надавати системну консультативну допомогу вчителям–предметникам, які вкладають в класі з інклюзивним навчанням, створення сприятливих умов для адаптації учнів, психологічно комфортного перебування в учнівському колективі.

7.3. Здійснювати психолого–педагогічний супровід, дітей та їх батьків.

8. Покласти відповідальність за збереження здоров’я учня з ООП  на вчителя асистента, класного керівника та вчителів–переметників інклюзивного класу.

9. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор                                      Андрій СОЛТИС

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.